Nasıl Çalışıyoruz?

Buluton Yazılım, müşterilerinin ihtiyaçlarına eksiksiz olarak karşılamayı prensip edinmiştir.Yazılım geliştirme sürecinde, müştelerine dünya standartlarında hizmet vermektedir ve aşağıdaki süreci takip ederek maksimum verim almaktadır.

  • Planlama

Müşterimiz ile bir araya gelip, proje için fizibilite ve planlamanın yapıldığı süreçtir.

  • Analiz

Projenin tüm işlevleri detaylı olarak belirlendiği süreçtir.

  • Tasarım

Proje detaylarının bileşenlerine ayrılıp, yapılacak işlemlerin adım adım belirlendiği süreçtir.

  • Üretim

Projenin, planlanan bileşenlerin geliştirme aşamasıdır. Ayrıca geliştirme sürecince alfa testleri yapılmaktadır.

  • Test

Müşteriye sunmadan önce beta testlerinin gerçekleştirildiği süreçtir. Testler bitiminde proje yayınlanmaya başlar.

  • Bakım

Proje yayına alındıktan sonra oluşabilecek hataların giderilmesi, yazılımın iyileştirilmesi ve yeni işlevlerin eklenmesi süreçleridir. Bu süreç zarfında kullanıcılardan gelen bilgiler doğrultusunda bu istekler gerçekleştirilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Başarılı projelerin arkasında, her zaman iyi bir planlama yatmaktadır. Bütün aşamaları titizlilikle planlıyor ve analiz ediyoruz. Böylelikle biz zamanımızdan, sizde paranızdan tasarruf ediyorsunuz.
Projenin kapsamına ve müşterilerim gerekli dökümanları temin etmesine göre farklılıklar göstermektedir. Projenin süreci, teklif aşamasında bilgilendirilmektedir.
Politikalarımız gereği, proje küçük veya büyük olsun %100 uygulanmaktadır. Projelerimizdeki başarıda bu istikrarımızdan gelmektedir.
Bütün süreç boyunca, müşterimiz ile maksimum iletişimde oluyoruz. Böylelikle doğabilecek sorunları öngörüp, gerekli önlemleri alabiliyoruz.
yazilim-yasam-dongusu